danties implantas

Mūsų dantys iš pradžių skirti į paskutinę gyvenime. Tačiau yra atvejų, kai mūsų dantys turėtų būti pašalintos. Paprastai tai anatominių problemų, dantenų ligų, ir netikslus išdėstymas priežastis. Laimei, dantų implantai dabar yra prieinami daugumoje odontologijos klinikose.

Faktai Apie dantų implantus

Dantų implantai yra, visų pirma, pakeičiamosios terapijos forma. Ši procedūra daroma siekiant padėti pakeitimo dantis tik apie tai, kaip mūsų natūralūs danties šaknis paremti mūsų dantis.

Šis dantų paslauga yra tikrai ne reikalauti, kad amžiaus apribojimus. Dantų implantai teikiamas gydymas yra visoms amžiaus grupėms, su sąlyga, kad tai yra teisingas pasirinkimas trūkstamų dantų. Geriausia būtų, ši procedūra geriausiai tinka klientams, kurie nebegali nešiojate dantų protezus. Tačiau, stomatologas bus vienas nuspręsti, jei tai yra geriausias procedūra, po budri įvertinti savo dantų ir medicinos istorija.

Dantų implantus pateikimo procesas

Prieš chirurginę operaciją ar dantų gydytojas paleisti tam tikrus diagnostinius testus, pavyzdžiui, rentgenologinis ir visą dantų ir medicininė istorija. Tai užtikrina, kad implantas bus geriausias paslaugas jums.

Dantų implantai yra dviejų tipų:

Pirmasis tipas endosteal implantas ar kaulų. Tai dažniausiai naudojamas dantų implantai yra ideali alternatyva pacientams, sergantiems tiltelius ir išimamus protezus.

Kitas tipo Subperiostinė implantas ar kaulų skiepūgliai. Šia procedūra, implantai dedami per su metaliniais karkasais per dantenas padaryti protezus labiau stabili kyšančių žandikaulio. Kad tai yra ideali tiems, kurie negali nešioti dantų protezus ir apribojo kaulo aukštį.

Implantas yra laikomas nepilnametis chirurgija, ir reikalauja tik vietinę nejautrą. Pooperacinis gijimo laikotarpis užtruks apie keturis mėnesius, pakankamai laiko implantų, susilieja su kaulais. Pasibaigus gijimo laikotarpiui, stomatologas bus atlikti smulkius operacijos pridėti implantus. Šis pranešimas bus kaip prie vieno danties ar dantų rinkinys. Atkūrimo etapas yra paskutinis žingsnis. Stomatologas pridėti protezavimas ant implantų, todėl atkurti natūralią Uzębienie.

Dantų implantų privalumai

Akivaizdžiausias naudos pacientui dantų implantai yra pagerinti išvaizdą. Implantai atrodo kaip normalus dantys ir nenuostabu, kad implantas gali trukti visą gyvenimą, nes ji yra skirta įsilieja į jūsų kaulų.

Skirtingai nei protezai, implantai niekada išslysti iš savo burnos, savo kalboje labiau rafinuotas ir geresnis. Be to, implantai yra labai patogūs. Tai kaip, jei implantas yra normalus dalis burnoje. Dėl diskomforto mažinimo, kramtyti taip pat būtų lengviau su implantais. Implantai leidžia jums mėgautis savo mėgstamą maistą, nebijodamas skausmo ar slydimo iš savo burnos implantai.

Galiausiai, implantai būdas patvaresnis ir patogiau nei dantų protezus. Tinkamą priežiūrą implantų, tai tikrai gali tęstis visą gyvenimą.

Nors tiesa, kad implantai kainuos daug daugiau nei kitų dantų gydymo paslaugas, nauda, kad implantai gali pasiūlyti klientams būdą, didelę ir gali tikrai nusveria trūkumus.

This entry was posted in Dantų implantai, Dantų protezavimas and tagged . Bookmark the permalink. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL. Edit