Atgal į jaunystę su 4D odos atjauninimo procedūra

2016 07 11|Posted in: Dermatologija

Atliekama 4d odos atjauninimo procedūraNesvarbu, ar oda natūraliai sensta augant žvakučių skaičiui ant gimtadienio torto, ar jos senėjimą paspartina tokie veiksniai, kaip ultravioletiniai saulės spinduliai, prasta mityba ir piknaudžiavimas nikotinu ar alkoholiu – gražią ir jauną odą kuo ilgiau norisi turėti visiems. Gera žinia ta, kad šiuolaikinė medicina gali padėti šį norą įgyvendinti. Vienas iš būdų tai padaryti – 4D odos atjauninimas lazeriu.

Lazeriu atliekamos procedūros ypatingos tuo, kad jų metu nereikia odos pjaustyti – 4D odos atjauninimas lazeriu yra nechirurginis odos išlyginimo metodas. Procedūros metu yra naudojamos keturios skirtingą poveikį odai darančios technologijos: „Smooth lifting“, „Frac 3“, „Piano“ ir „Superficial“. Jų dėka oda yra lyginama tiek iš vidinės, tiek iš išorinės pusės, veikiami visi odos sluoksniai, pradedant epidermiu, baigiant giliaisiais poodiniais sluoksniais. Lazeris sužadina dviejų gražiai odai labai svarbių medžiagų – kolageno ir elastino – gamybos procesus. Kolagenas odą sustangrina, o elastinas, kaip ir sako jo pavadinimas, suteikia jai elastingumo.

„Smooth lifting“ padeda sustangrinti odą iš vidaus, kadangi oda lazerio šiluma yra veikiama per burnos gleivinę. Šis metodas naudojamas veido odos gražinimui. Juo sėkmingai patempiama nosies ir lūpų srities oda. Procedūros trukmė – apie 30 minučių.

„Frack 3“ – tai frakcinio odos atjauninimo lazeriu būdas. Procedūros metu veikiami gilieji odos sluoksniai, bet pati oda nėra pažeidžiama. Lazerio spinduliai nukreipiami tiksliai ten, kur reikia, o aplinkui esanti oda nepaliečiama. Tokiu būdu sužadinami natūralūs odos atsinaujinimo procesai. Procedūros trukmė priklauso nuo odos ploto, kuris gydomas frakciniu lazeriu: kuo didesnis plotas, tuo ilgiau trunka jį išlyginti.

„Piano“ – tai dar viena 4D odos atjauninimo lazeriu procedūra, kurios metu yra šildomi giluminiai odos audiniai. Jis padeda sustangrinti jau pradėjusią glebti odą pasitelkiant ilgo dažnio lazerinius impulsus. Ši procedūra gali būti atliekama ne tik veido, bet ir kaklo, pasmakrės srityse. Jis tinkamas ir pilvo, sėdmenų, šlaunų odai stangrinti. Kaip ir „Frack 3“ atveju, procedūros trukmė priklauso nuo probleminės odos vietos, kurią norima atjauninti.

„Superficial“ papildo kitas procedūras ir sustiprina jų poveikį. Šis odos gydymo metodas tarsi vainikuoja visą 4D odos atjauninimo lazeriu procesą. Odos išvaizda šiuo metodu pagerinama nušveičiant bei pašalinant nuo jos plika akimi matomus išorinius trūkumus.

Visų šių procedūrų metu lazerio skleidžiami impulsai pacientui nesukelia skausmo, o pirmieji rezultatai yra matomi iš karto po procedūros. Didžiausias 4D odos atjauninimo lazeriu efektas tampa matomas praėjus keletui dienų po procedūrų, o pastebimi pokyčiai išlieka apie metus. Oda tampa stangresnė, elastingesnė, švelnesnė.

Lazerinės procedūros pagalba galima visiškai išnaikinti smulkias ir padaryti mažiau matomas gilias raukšles. 4D odos atjauninimas lazeriu leidžia pašalinti pigmentines dėmes, strijas, įvairaus dydžio randus.