Dantų implantavimas Kaune

2015 09 15|Posted in: Dantų implantai, Odontologija

Implantologas KauneJei jūs esate kaunietis ir ieškote dantų implantavimo Kaune, jums pasisekė: pasirinkimas yra išties platus. Odontologijos klinikų Kaune įvairovė leis palyginti klinikas tarpusavyje ir galiausiai pasirinkti vieną, labiausiai jūsų poreikius, lūkesčius bei galimybes atitinkančią įstaigą. Svarbiausia, neskubėkite. Dantų implantavimas – pakankamai ilgas procesas, kita vertus, reikalaujantis ne tik laiko, bet ir pinigų. Juk norite, kad procedūra būtų atlikta tinkamai ir dėl prarastų dantų ateityje neturėtumėte jokių problemų?

Žinoma, bet koks gydymas yra pradedamas nuo odontologo konsultacijos. Kaip tik jos metu sužinosite atsakymus į visus jus dominančius klausimus apie dantų implantaciją. Jei visgi manote, kad prieš einant pas odontologą Kaune, reikėtų kai ką žinoti, pateikiame jums pagrindinę informaciją.

Dantų implantavimas – tai procedūra, kurios metu atkuriamas visiškai prarastas dantis. Jei jums trūksta vieno, kelių ar visų dantų, specialia technika, medžiagomis bei instrumentais jie bus taip atkurti, kad visiškai nesiskirs nuo natūralių dantų: jie bus ir estetiški, ir funkcionalūs.

Konkreti gydymo eiga priklauso nuo individualios situacijos. Pavyzdžiui, tam tikrais atvejais, jei žandikaulio kaulas yra aptirpęs, pirmoji procedūros dalis – jo regeneracija. Jei tokių problemų nėra, paprastai iškart imamasi implantavimo. Atlikus nuskausminimą dantenose padaromi pjūviai, dantenos atkeliamos ir į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas. Žaizda susiuvama ir maždaug tris mėnesius laukiama, kol implantas prigis. Implantui prigijus yra atliekamas pasirinkto tipo protezavimas, kurio metu atkuriama matoma danties dalis.

Danties implantacija reikalauja ir paciento laiko, ir pinigų, bet rezultatai – stulbinantys. Su naujaisiais dantimis jausitės taip pat patogiai kaip ir su savais. Be to, ir danties išvaizda yra visiškai natūrali, nei savo spalva, nei dydžiu, nei forma nesiskirianti nuo kitų dantų. Jei estetinis aspektas jums yra antraeilis, norėtume priminti, kad implantuoti dantys yra ne tik gražūs, bet ir patvarūs bei ilgaamžiai, be to, funkcionalūs (visiškai atkuriama kramtymo funkcija) – tad jūs vėl galėsite be jokio diskomforto kramtyti net ir kietą maistą.