Dantų implantai Vilniuje

2015 11 23|Posted in: Dantų implantai, Odontologija

kada reikalingi implantai?Jei gyvenate Vilniuje ir susidūrėte su dantų problemomis, tikrai rasite kvalifikuotų odontologų Vilniuje kurie galės jums padėti. Dantų netektis – nemalonus įvykis kiekvieno gyvenime, sąlygotas pačių įvairiausių priežasčių (pradedant traumomis ir baigiant ligomis). Jei dantis yra krūminis ir nėra lengvai pastebimas, problema (dalinai) nėra tokia didelė, nes niekas defekto nemato. Bet jei jums trūksta priekinio danties, situacija kur kas rimtesnė, nes tai labai gadina estetinį veido vaizdą. Neabejojame, kad priekinio danties neturėjimas ne tik kenkia valgymo kokybei, bet ir kelia daug psichologinių problemų. Paprastai visais įmanomais būdais stengiamasi paslėpti tarpą tarp dantų, tad nuoširdi šypsena ar užkrečiantis juokas yra pamirštamas…

Bet, kaip sakoma, nėra padėties be išeities. Geriausias būdas atkurti prarastą dantį – danties implantacija. Ji susideda iš dviejų etapų: implanto įstatymo į žandikaulį (taip atkuriama danties šaknis) bei protezavimo (taip atkuriamas danties vainikas).

Vienintelis trūkumas – didelė kaina. Bet rezultatas turi tiek daug privalumų, kad kaina tikrai yra to verta. Panagrinėkime tai atidžiau. Pirma, danties implantavimas – investicija visam gyvenimui, nes atkurtu dantimi, tinkamai prižiūrėdami, jūs galėsite džiaugtis visą gyvenimą. Antra, visiškai atkuriamos natūralaus danties funkcijos: jūs galėsite valgyti mėgstamą maistą, kramtymo kokybė bus puiki, be to, dantis niekuo nesiskirs nuo kitų jūsų dantų, atrodys sveikai, gražiai ir estetiškai. Trečia, implantas pagamintas iš titano, visiškai su žmogaus organizmo suderintos medžiagos, tad atmetimo galimybės yra labai ribotos. Ketvirta, sustabdomas žandikaulio kaulo nykimas. Penkta, galima atkurti vieną, kelis ar net visus dantis. Šešta, procedūra yra saugi ir neskausminga, be to, niekaip nėra kenkiama greta esantiems dantims (jie nėra šlifuojami).

Jei norite, kad dantys, kurių jūs netekote, būtų atkurti, kreipkitės į specialistą. Galimas dantų implantavimas Vilniuje ar kituose miestuose. Galimybių daug ir įvairių. Jei gyvenate Vilniuje, tikrai turėsite iš ko pasirinkti, nes ši paslauga yra teikiama ne vienoje odontologijos klinikoje. Svarbiausia, atkreipkite dėmesį, kad klinika, esanti arčiausiai namų, ar klinika, teikianti pigiausias paslaugas – nėra geriausias pasirinkimas. Jei norite kokybiškų paslaugų ir ilgaamžių rezultatų, patariame kreiptis į patikimą įmonę bei ieškoti kvalifikuotų odontologų Vilniuje.