Dantų implantavimas „Garliavos Odontologijos Centre”

2021 09 17|Posted in: Dantų implantai, Odontologija

Kauno miesto ir rajono gyventojai, ypač įsikūrę Garliavoje, tikriausiai jau yra girdėję apie „Garliavos Odontologijos Centro” teikiamas paslaugas. Visų dantų implantacija – tik viena iš daugelio „GOC” klinikoje atliekamų procedūrų, tačiau šiame amžiuje – bene reikalingiausia. Dantų implantai – puiki išeitis praradusiems dantį tiek dėl traumos, tiek dėl ligos ar paveldimumo.

Implantavimas kinikoje AltadentaNetekus danties – rizika ir grožiui, ir sveikatai

Su visa šaknimi prarastas dantis yra ne tik nemaloni, bet ir sveikatai pavojinga situacija. Jeigu danties vietoje nieko nelieka, į tuščia ertmę pradeda stumtis aplink buvusį dantį išsidėstę jo „kaimynai“. Dėl šios priežasties žmogaus žandikaulis iškrypsta, anksčiau buvę tiesūs dantys tampa kreivi. Ilgainiui tai paskatina net žandikaulio kaulo nykimą.

Kartais paaiškėja, kad žmogus, iš pradžių atrodęs griežtas ar netgi piktas, toks iš tikrųjų nėra. Griežtumo jam prideda netaisyklingas dantų sąkandis. O viena iš netaisyklingo sąkandžio susiformavimo priežasčių – prarastas vienas dantis ar keletas jų.

Praradus danties šaknį, jos vietoje greitai pradeda veistis bakterijos ir kiti mikroorganizmai. Tai gali sukelti infekciją, skausmą, dantų ligas ar netgi paskatinti kitų dantų netekimą. Blogai sukramtytas maistas, patekęs į skrandį ir žarnyną, gali sukelti šių organų negalavimus. O ką jau kalbėti apie psichologinės sveikatos pablogėjimą, kylantį dėl neestetiškai atrodančios šypsenos ir prarasto danties sukeltų ligų?

Dantų protezų išvaizdą galima priderinti prie sveikų dantų

„Garliavos Odontologijos Centre” dirbantys specialistai sako, kad šiandien dantų implantų prireikia toli gražu ne tik mūsų seneliams. Neretai net nepastebime, kad mūsų tėvai ar kiti giminaičiai jau turi vieną ar netgi keletą dantų implantų. Patys dantų implantai ir negali būti pastebimi: juk tai – dantų šaknų pakaitalai, įsriegiami į paciento žandikaulį.

Vis dėlto net žinodami žmogų turint danties implantą, sunkiai atskirtume, kuris dantis yra dirbtinis. Taip yra todėl kad ant dantų implantų montuojamų matomų dalių – protezų – įvairovė yra tokia didelė, kad kiekvienam dančiui galima parinkti bet kokią spalvą, formą, ilgį ar plotį. Taigi, dirbtinis dantis visiškai nesiskiria nuo aplink jį esančių natūraliųjų dantų.

Procesas ilgas, rezultatas – visam gyvenimui

Dantų implantų įsriegimas – tai pirmasis dantų implantavimo proceso etapas. Tik implantams prigijus žandikaulyje, ant jų gali būti tvirtinami protezai. Iš pradžių ant implantų tvirtinami laikini dantys, vėliau – nuolatiniai protezai. Nuo vieno etapo iki kito turi praeiti keletas mėnesių, kartais – net pusmetis.

Vis dėlto atlikti ši procedūrą verta. Kokybiškiausių dantų implantų gamintojai savo produktams suteikia kelių dešimtmečių ar net viso gyvenimo garantiją. Todėl, kartą investavę į dantų implantus, jais galėsite džiaugtis labai ilgai.

Daugiau informacijos:

UAB „Garliavos odontologijos centras”
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt