Profesionalios dermatologijos paslaugos Vilniuje

2017 04 12|Posted in: Dermatologija

Pagrindiniai tikslai – gražinti ir koreguoti odą

Dermatologijos klinika Vilniuje „Grožio chirurgija“ padeda įvairiais odos susirgimais besiskundžiantiems pacientams. Čia gali kreiptis vyrai ir moterys, kuriuos kankina odos bėrimas, paraudimas, alerginės reakcijos, odos išsausėjimas ar jos riebumas. Taip pat dermatologijos specialistės padės norintiems atsikratyti raukšlių, randų, apgamų, strijų ar pigmentinių dėmių.

Dermatologės konsultacijoms Vilniuje įsikūrusioje klinikoje galima kreiptis norintiems pakoreguoti savo kūno formas, atsikratyti nereikalingo antsvorio bei žymių veido ir kūno odoje, kurias palieka nuovargis ir stresas.

Odos gydymasNepageidaujamų odos trūkumų šalinimas lazeriu

Norintiems atsikratyti nepageidaujamų odos darinių, tačiau išvengti chirurginių operacijų, dermatologijos klinika Vilniuje turi puikią išeitį. Tai – odos trūkumų šalinimas ar koregavimas lazeriu. Lazeris gali padėti šalinant apgamus, odos ir poodžio darinius, aknę, išsiplėtusius kapiliarus, pigmentines dėmes, nereikalingus plaukus įvairiose kūno vietose. Odos gydymas lazeriu dermatologijos  klinikoje yra greitas, efektyvus, neskausmingas.

Iki kelių dešimtmečių atgal be skalpelio pagalbos

Atsiradus lazerinėms grožio procedūroms, plastinė chirurgija įgijo rimtą konkurentą. Lazeris nepalieka randų, po juo atliktų procedūrų gijimo laikotarpis yra neilgas ir palyginti neskausmingas. Ir savo kaina lazerinės procedūros yra patrauklesnės nei plastinės operacijos. Populiariausios odos gražinimo lazeriu procedūros – frakcinis odos atjauninimas, giluminis odos atjauninimas, karštasis lazerinis odos šveitimas, šaltasis lazerinis odos šveitimas, šlifuojamasis veido odos šveitimas, švelnus (smooth) veido odos atjauninimas ir 4D odos atjauninimas.

Frakcinis odos atjauninimas – tai dermatologijos procedūra, kurios metu lazeris taip paveikia kolageno ląsteles, kad jose prasidėtų spartūs atsinaujinimo procesai. Oda sustangrėja, tampa elastingesnė, įgyja švelnumo. Po frakcinio odos atjauninimo išsilygina raukšlės, pasišalina pigmentacinės dėmės. Jei dermatologės konsultacijos metu pasiteirausite apie giluminį odos atjauninimą, sužinosite, kad jis dar labiau paspartina atsinaujinimo procesus odos ląstelėse, kadangi lazeriu įsiskverbiama ne tik į viršutinį, bet ir į giliuosius odos sluoksnius.

Karštasis lazerinis odos šveitimas patiks tiems, kurie noro glotnesnės ir skaistesnės odos. Ši procedūra itin tinka pacientams, kurių odos spalva yra netolygi, turi išryškėjusių porų ar randų. Panašioms problemoms spręsti tinka ir šaltasis lazerinis odos šveitimas.

Šlifuojamasis veido odos šveitimas – dar viena dermatologijos klinikoje Vilniuje atliekama procedūra. Ji yra invazinė ir labai efektyvi, tinkama norint žymiai atjauninti veido odą. Švelnus (smooth) veido odos atjauninimas nepažeidžia odos, yra neinvazinis jos atjauninimo būdas. Jis tinka šalinant nuovargio žymes ir puikiai tinka prieš svarbius susitikimus, šventes ar pasimatymą.

4D odos atjauninimas yra net keturias skirtingas odos atjauninimo metodikas apimanti procedūra, kuria paveikiami visi odos sluoksniai, o rezultatas išlieka ilgam. Dermatologės konsultacijų Vilniuje metu galite daugiau sužinoti apie šias ir kitas odos atjauninimo procedūras ir išsirinkti tinkamiausią sprendimą jūsų odos problemoms.