Dantų sutvarkymo galimybės: kuri Jums tinka?

2022 09 20|Posted in: Dantų protezavimas

Net ir praradus nuosavus dantis yra labai daug galimybių juos atkurti. Tai, žinoma, labai džiugina, kadangi kiekvienas gali rinktis tą opciją, kuri Jums labiausiai tinka. Taip, tik tariantis su specialistais, kadangi jų patirtis bei komentarais šiuo atveju yra svarbiausi. Galiausiai, kiekvieno paciento burnos ertmės būklė yra individuali, tad ir rasti tinkamiausią jo funkcionalumo atkūrimą reikia tik detaliai įvertinus smulkmenas.

Pirmiausia – gera klinika, kurioje bus pasiūloma ir tinkamiausia dantų atkūrimo galimybė. Ypač vertas dėmesio „Garliavos odontologijos centras”. Tai vieta, kur dedamos dantų laminatės, žinoma, atliekama implantacija, protezavimas ir visa kita, ko reikia plačiai bei gražiai šypsenai.

Dantų protezavimas

Kiek paprastesnė, tačiau tikrai nėra bloga dantų atkūrimo galimybė – protezavimas. Vis daugiau žmonių džiaugiasi, kad protezai kainuoja pigiai, tačiau gali padėti žmogui vėl šypsotis plačiai bei sveikai.

protezavimo paslaugosNereikia tikėti mitu, kad dantų protezai atrodo labai nenatūraliai arba net gali iškristi valgymo metu. Šiuo metu gaminami fiksuojami protezai tikrai labai patvarūs ir atrodo gana natūraliai, kaip tikri dantys. Tik reikia rinktis tokius, kurie yra gaminami iš aukštesnės kokybės medžiagos. Tada ir dantų protezavimo rezultatas atrodys gražiau.

Dantų implantavimas

Implantavimas šiuo metu yra laikoma pačia inovatyviausia dantų atkūrimo galimybe. Natūralu, kad su juo taip pat galima pasiekti ir pačių geriausių rezultatų. Pradedant natūraliai atrodančiais dantimis ir baigiant jų funkcionalumu, kurie taip pat niekuo nesiskiria nuo tikrų dantų.

Žinoma, labai svarbu, kad nebūtų per daug taupoma implantams. Tikrai ne visi yra vienodai geri ir pradėjus galite pamatyti, kad kainos ribos labai plačios. Rinkitės tuos, kurie yra sertifikuoti, pripažįstami kaip geri. Tai yra garantija, kad implantai ne tik atitiks, tačiau ir pranoks Jūsų poreikius.Dantų protezavimas

Kiek paprastesnė, tačiau tikrai nėra bloga dantų atkūrimo galimybė – protezavimas. Vis daugiau žmonių džiaugiasi, kad protezai kainuoja pigiai, tačiau gali padėti žmogui vėl šypsotis plačiai bei sveikai.

Nereikia tikėti mitu, kad dantų protezai atrodo labai nenatūraliai arba net gali iškristi valgymo metu. Šiuo metu gaminami fiksuojami protezai tikrai labai patvarūs ir atrodo gana natūraliai, kaip tikri dantys. Tik reikia rinktis tokius, kurie yra gaminami iš aukštesnės kokybės medžiagos. Tada ir rezultatas atrodys gražiau.

Dantų laminatės

Priekinių dantų atkūrimui labai dažnai pasirenkamos laminatės – tai dar vadinama estetiniu dantų protezavimu. Nors jos nėra amžinos ir dažniausiai jau po 5-erių metų reikia keisti, tačiau greita korekcija ir maža kaina dažniausiai skatina rinktis šią priekinių dantų atkūrimo alternatyvą. Svarbiausia, kad po laminačių korekcijos dantys atrodys natūraliai, tad nereikia baimintis, kad kiti matys, jos kokios nors korekcijos yra atliktos.

Estetinis plombavimas

Žinoma, siūlome nepamiršti ir estetinio plombavimo galimybių, kurios šiuo metu tikrai labai džiugina. Ši paslauga dažniausiai pasirenkama tada, kai reikia sutvarkyti priekinius dantis. Svarbiausia, kad viskas ne tik greitai, tačiau ir kokybiškai, o gautas rezultatas – visam gyvenimui.

Taip pat estetinis plombavimas gali būti pasirenkamas ir kaip dantų šviesinimo galimybė, ir tokiu atveju, kai reikia sutvarkyti tarpą tarp dantų. Išties, šiuo metu pačios procedūros galimybės tikrai labai plačios, tad belieka tartis su specialistu – ar jos būtų gebios pašalinti tas problemas, kurios Jums kyla.

Įprastas plombavimas

Žinoma, bene viena seniausių procedūra yra įprastas plombavimas, kuris gali padėti sutvarkyti dantyse esančias skylutes. Tai yra puiki pagalba kiekvienam kuris nori kuo ilgiau džiaugtis natūraliais dantimis. Raskite gerą kliniką, kurioje bus ne tik dedama plomba, arčiau ir stengiamasi daryti tai maksimaliai tiksliai, kad pavyktų išlaikyti ne tik danties funkcionalumą, tačiau ir estetiką.

Šypsena gali būti ne tik sveika, tačiau ir graži. Tik reikia pagaliau išdrįsti pakoreguoti tai, kas šiuo metu yra sutvarkoma be jokio vargo. Ir ne tik geroje klinikoje, tačiau ir tariantis su patyrusiu specialistu.