Dantų implantacija Kaune

2013 02 06|Posted in: Dantų implantai

Dantų implantacijaIeškote, kur jums galėtų būti atliktas dantų protezavimas ant implantų?  Dantų implantai – puikus pasirinkimas. Bet galime jus patikinti, kad odontologijos klinikų pasirinkimas yra tikrai platus – dantų implantacija yra atliekama tikrai ne vienoje vietoje. Kiekvienas pagal savo poreikius ir galimybes nesunkiai suras, kur kreiptis.
Bet nepamirškite, kad implantacija visgi yra chirurginė procedūra, todėl, jei norite, kad procedūra būtų atlikta tinkamai, o rezultatas džiugintų ne vienerius metus, susiraskite patikimą odontologą, kuris specializuojasi būtent implantologijos srityje.
Žinoma, dantų implantai Kaune nesiskiria nuo dantų implantų kituose miestuose. Procedūros principas yra tas pats: pacientui atliekamas nuskausminimas, dantenos yra atsluoksniuojamos nuo kaulo, specialiais instrumentais padaroma reikiamo dydžio bei pločio ertmė, į kurią galiausiai įsodinamas implantas. Dantenos užsiuvamos ir paliekamos gyti. Kelias dienas po procedūros gali būti juntami nežymūs pooperaciniai simptomai: dantenų patinimas, maudimas ar nežymus skausmas, todėl gydytojas visada išrašo medikamentų, padedančių kontroliuoti laikiną diskomfortą. Po tam tikro laiko išimami siūlai ir implantas paliekamas prigyti. Maždaug po trijų mėnesių (šis laikotarpis priklauso nuo individualios situacijos) implantas jau būna tiek sugyjęs su kaulu, kad jis gali tarnauti kaip pagrindas tolimesniems protezavimo darbams.
Dantų implantacija Kaune yra atliekama visiems pacientams, kurie atitinka minimalius keliamus reikalavimus. Primename, kad kiekvienas asmuo, pageidaujantis dantų implantacijos, turi būti pilnametis (fizinė branda yra pakankamai svarbus kriterijus). Ne mažiau reikšminga yra gera paciento sveikata: tam tikros ligos (pavyzdžiui, prastai kontroliuojamas cukrinis diabetas) gali trukdyti prigyti implantui. Bet, priešingai paplitusiai nuomonei, dantų implantacijai amžius neturi reikšmės. Net ir senyvo amžiaus žmogus, galintis pasigirti gera sveikatos būkle, yra tinkamas pacientas dantų implantacijai. Ir atvirkščiai, jaunam žmogui, turinčiam sveikatos problemų, dantų implantacija gali būti neprieinama.
Dantų implantacija Kaune (teisybės dėlei, reikėtų pripažinti, kad ir kituose miestuose) yra labai efektyvi. Ką mes turime omeny sakydami „efektyvi”? Tai reiškia, kad dantų implantacijos rezultatas visapusiškai išsprendžia problemas, kurias kėlė dantų praradimas. Jūsų dantys bus tvirti ir stiprūs – galėsite valgyti kietą maistą. Jūsų dantys bus estetiški – protezavimo metu danties forma, atspalvis ir kitos savybės bus pritaikytos prie kitų dantų.
Žinoma, dantų implantacija Kaune kainuoja nemažus pinigus. Kai kurie žmonės, sužinoję kainą, išsigąsta ir net nebesidomi šiuo gydymo būdu. O veltui. Dantų implantacija, nors ir brangi, bet labai greitai atsiperka. Ar jūs tikrai galvojate, kad yra brangu mokėti kelis tūkstančius už implantą, kuris jums tarnaus beveik visą gyvenimą? Mes drįstume paprieštarauti: dantų implantacija Kaune – vertinga investicija.