Kvalifikuotas odontologas Kaune

2015 12 09|Posted in: Odontologija, Odontologijos klinika

Odontologas Kaune„Mano odontologas Kaune yra patikimas ir kvalifikuotas. Jo paslaugomis esu visiškai patenkinta (-as)“. Ar jūs galėtumėte pasakyti tą patį apie savo odontologą? Odontologo paslaugos yra be galo svarbios – tik nuo jo priklausys atliekamų procedūrų kokybė. Kad ir kokia prestižinė bebūtų odontologijos klinika, kad ir kokios brangios medžiagos būtų naudojamos, jei odontologas yra prastas specialistas, geriau vengti jo paslaugų.

Deja, tenka pripažinti, kad ne visi odontologai Kaune yra verti jūsų pasitikėjimo. Kai kuriais atvejais rasti gerą specialistą gali būti pakankamai sudėtinga. Todėl, norėdami palengvinti jūsų paieškas, nurodysime pagrindinius kriterijus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.

Ar odontologas Kaune, pas kurį ketinate lankytis, yra pakankamai kvalifikuotas?

Be abejonės, išsilavinimas yra pagrindas bet kokiai profesijai, o ypač tokiai, kur yra dirbama su žmonėmis ir atsakoma už jų burnos sveikatą. Todėl visi odontologai Kaune turi turėti atitinkamą kvalifikaciją. Tai gali paliudyti odontologo licencija. O jei dar odontologas Kaune lankosi šviečiamojo pobūdžio paskaitose, seminaruose, konferencijose, tai išvis pagirtina – juk įgytas žinias reikia nuolat atnaujinti.

Ar jūsų odontologas yra patyręs specialistas?

Darbo patirtis labai svarbi. Žinoma, visi odontologai kažkada neturėjo jokios darbinės patirties (juk reikia nuo kažko pradėti!). Bet, jei jums svarbi aukščiausia kokybė, didesnė tikimybė, kad ją suteiks ilgai dirbantis odontologas nei ką tik studijas baigęs studentas. Žinoma, ne visais atvejais. Jei gydymas nesudėtingas, tikrai neverta bijoti ir jaunų specialistų.

Kita vertus, visada atkreipkite dėmesį, ar odontologas Kaune turi darbo patirties konkrečioje srityje. Gal jis anksčiau dirbo burnos higienos specialistu, bet, pavyzdžiui, į ortodontus persikvalifikavo visai neseniai?

Ar odontologas teikia jums reikalingas paslaugas?

Daugumai pacientų reikia bendro pobūdžio paslaugų – profesionalios burnos ertmės higienos, karieso gydymo. Bet kai kuriems žmonėms yra kur kas svarbesnės tam tikros srities paslaugos. Jei dantys kreivi, o sąkandis netaisyklingas, prireiks ortodonto paslaugų. Jei pacientas neturi vieno, kelių ar visų dantų, gali būti, kad prireiks dantų implantacijos – tuo rūpinasi gydytojas implantologas. Jei pacientą kamuoja stipriai progresavęs dantenų uždegimas, periodontologas padės išspręsti šias problemas. Sąrašą būtų galima ir pratęsti, bet jau turbūt supratote, ką norime pasakyti: pasidomėkite, ar jūsų pasirinktas odontologas Kaune teikia tas paslaugas, kurios yra aktualios būtent jums.

Koks yra odontologo požiūris į pacientus?

Ar jūsų odontologas Kaune suteikia jums visą jus dominančią informaciją? Ar jūsų odontologas stengiasi išgauti maksimalų rezultatą? Odontologai, nemėgstantys savo darbo, tikrai nėra verti pagyrimų. Be to, visi odontologai privalo būti atsakingi. Tai reiškia, kad jie privalo prisiimti visišką atsakomybę už savo veiksmus: užtikrinti, kad būtų parinktas tinkamas gydymas, teisingai atlikti procedūras, nepakenkti pacientui. Labai svarbu, kad santykis tarp odontologo ir paciento būtų glaudus, kad pacientas nebijotų papasakoti visų jam nerimą keliančių burnos bei dantų pokyčių, o gydytojas nuoširdžiai stengtųsi jam padėti.