Krūtų didinimas riebalais – natūralesnis būdas pasididinti krūtinę

2015 10 20|Posted in: Plastikos chirurgija

Dalis moterų, norinčių pasididinti krūtinę, bijo, kad krūtų didinimo operacijos metu po jų oda įdedami „svetimkūniai“ – silikoniniai ar fiziologiniu tirpalu užpildyti implantai – neprigis. Nors plastikos chirurgija ištobulėjo pakankamai, jog medžiagos, naudojamos krūtų didinimo procedūros metu būtų kuo artimesnės natūraliai žmogaus fiziologijai, moterims, „bijančioms“ implantų, turime gerą žinią – norint pasididinti krūtinę jų naudoti nebūtina! Alternatyvi medžiaga krūtims padidinti ir patrauklesnei jų formai suteikti yra – tai jūsų pačios riebalinės medžiagos.

Krūtinės didinimasRiebalais krūtinę pasididinti rekomenduojama toms moterims, kurios nesiekia radikalių pokyčių krūtinės srityje ir kurioms pakaks ją padidinti vienu ar dviem dydžiais (pavyzdžiui, iš B į C ar D). Pasirinkusi krūtų didinimo riebalais procedūrą nušausite du zuikius: pašalinsite dalį riebalų iš tų kūno vietų, kuriose, jūsų manymu, jų yra per daug, ir panaudosite juos „geram tikslui“ – gražesnei ir pilnesnei krūtinei. Kaip tai daroma?

Visų pirma, iš tam tikrų jūsų kūno vietų (tai gali būti pilvas, šlaunys, juosmuo, sėdmenys) paimamas reikalingas riebalų kiekis. Rankiniu būdu, stengiantis nesužaloti riebalų ląstelių, paimti riebalai yra patalpinami centrifugoje, kur nuo jų atskiriamas kraujas, riebiosios rūgštys ir kitos tolimesnėje procedūroje nereikalingos medžiagos. Tuomet prasideda pati krūtų didinimo riebalais operacija: nedidelėmis injekcijomis riebalai suleidžiami į krūtų audinius. Beveik visais atvejais dalis riebalų neprigyja (įprastai prigyja tik apie 50 proc. riebalų), todėl yra reikalingos specialios korekcijos. Atlikus 2-3 operacijas pasiekiamas maksimalus rezultatas, džiuginantis jūsų akis.

Operacijos, kuri trunka maždaug tris valandas, metu yra naudojama bendrinė nejautra, tačiau po krūtų didinimo riebalais krūtinės sritį ir vietas, iš kurių buvo imami riebalai, gali skaudėti. Kelias savaites po operacijos krūtys bus ištinusios, o visiškai riebalai prigis tik per kelis mėnesius. Tuo metu reikės vengti aktyvios fizinės veiklos. Gera žinia yra ta, kad krūtų didinimo riebalais metu krūtinės odos nereikės įpjauti, todėl ir randų po šios procedūros neliks.

Krūtų didinimas riebalais yra netinkamas liekno kūno sudėjimo merginoms ir moterims, tačiau joms gali būti pasiūlyta krūtis didinti naudojant krūtų implantų ir riebalų derinį. Tokiu atveju pirmosios operacijos metu pacientei „įsodinami“ silikoniniai ar fiziologiniu tirpalu užpildyti implantai, o antrosios – krūtys „papildomos“ kūno riebalais, kad geriau užmaskuotų implantų kraštus, neleistų jų jausti liečiant krūtinę.

Apibendrinant krūtų didinimo riebalais „pliusus“ ir „minusus“, pirmiesiems galima priskirti mažą krūtinės didinimo amplitudę (vos vienas ar du dydžiai) ir nedidelį riebalų prigijimo procentą, dėl kurio procedūrą dažniausiai tenka kartoti. Šios procedūros „pliusai“ – atmetimo reakcijos, kuri gali kilti krūtis didinant implantais, išvengimas, randų nebuvimas, krūtų odos atjaunėjimo efektas, alerginių reakcijų išvengimas.