Kuo svarbus odontologo pasirinkimas

2017 01 18|Posted in: Odontologija, Odontologijos klinika

Kaip jūs elgiatės, kai jums prireikia kokios nors paslaugos? Pavyzdžiui, jei jūsų mėgstamas mechanikas išvyksta gyventi į užsienį, o kirpėja nustoja dirbti, nes išeina motinystės atostogų? Atsakymas, žinoma, akivaizdus: ieškote kitų specialistų. Bet kaip tai darote? Ar užsukate į kirpyklą, esančią arčiausiai jūsų namų? Ar renkatės tą autoservisą, kurį rekomendavo draugas? O gal jūsų paieška užtrunka kiek ilgiau?
Odontologė ir pacientasNežinau, kaip jūs, bet aš visada džiaugiuosi, kai turiu pasirinkimo laisvę. Žinoma, galima pulti prie paties pirmo rasto paslaugos tiekėjo. Galbūt pasiseks ir minėto žmogaus paslaugos jums tikrai patiks. Bet labai gali būti, kad taip neatsitiks: tam, kad rezultatas atitinktų lūkesčius, dažnai pačiam reikia įdėti nemažai pastangų. Todėl aš visada rekomenduoju kelis specialistus palyginti tarpusavyje ir įsitikinti, kad tas vienintelis, į kurį kreipiatės, iš tiesų yra vertas jūsų dėmesio.
Būtent dėl šios priežasties projekto www.dantene.lt įgyvendinimas man atrodo tokia puiki idėja. Tai tinklalapis, kuriame odontologai praneša apie savo atliekamas paslaugas (konkrečiai, apie dantų implantaciją). Ir nemanykite, kad čia gali skelbtis bet kokie odontologai, tikrai ne: projekto nariai – tik aukštą kvalifikaciją turintys bei Tarptautinei odontologų draugijai priklausantys nariai.
Taigi, jei jums trūksta danties (dantų) ir jūs ieškote, kas galėtų šią problemą išspręsti, tikrai rekomenduoju pasižvalgyti po tinklalapį. Jūs rasite geriausų implantologų sąrašą, galėsite peržvelgti pagrindinę informaciją apie juos, o jei jus sudomins konkretus odontologas, vienu mygtuko paspaudimu nesunkiai pasieksite odontologijos klinika, kurioje odontologas dirba, internetinį puslapį, kur galėsite gauti daugiau informacijos apie atliekamas procedūras bei jų kainas.
Be to, šis tinklalapis nėra orientuotas išimtinai į kokį nors vieną Lietuvos miestą. Čia save pristato odontologai iš kelių didžiausių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, todėl nesunkiai rasite specialistus, kurie dirba būtent jūsų mieste.
Pabaigai norėčiau dar kartą pridurti: visada ieškokite geriausio specialisto. Lyginkite juos tarpusavyje, kol suprasite, kuris odontologas yra arčiausiai širdies. Juk stengiatės ne dėl ko kito, bet dėl savęs. Juo labiau, kad dantų implantacija yra ilgai trunkanti ir pakankamai svarbi procedūra: jūs juk tikitės, kad implantai tarnaus keliasdešimt metų? Todėl visada verta patikėti save į tikrai gero specialisto rankas.