Dantų protezavimo paslaugas rinkitės Kauno mieste

2016 07 31|Posted in: Dantų protezavimas

Dantų protezavimas  pakankamai plačiai paplitusi paslauga. Protezavimo metu galima atkurti prarastus ar restauruoti esamus dantis (jei jie nusidėvėję, silpni, nulūžę, pakeitę formą ir t.t.). Trumpai tariant, protezavimo metu, išsaugant formą bei atspalvį, atkuriami kietieji danties audiniai. Išties nemažai pacientų susiduria su situacijomis, kai dantų protezavimas – geriausias gydymo būdas.

Cirkonio keramikaJei dantų protezavimas Kaune – būtent tai, ko jūs ieškote, turbūt žinote, kad protezavimo darbai gali būti atliekami naudojant metalo arba cirkonio keramiką. Tiek metalo, tiek cirkonio keramika yra tvirta ir ilgaamžė, todėl naujieji dantys bus stiprūs ir atsparūs lūžiams. Bet cirkonio keramika yra kur kas estetiškesnė: ji yra laidi šviesai (taip pat, kaip ir natūralūs dantys), todėl dirbtinių dantų atspalvis yra identiškas natūralių dantų atspalviui. Vienintelis trūkumas – sąlyginai aukšta cirkonio keramikos kaina. Todėl, jei estetinė išvaizda jums nėra labai svarbi (pavyzdžiui, protezavimas reikalingas krūminiams dantims), galite rinktis metalo keramikos protezus. Jei siekiate maksimalaus rezultato, cirkonio keramikos protezai – išties geriausias pasirinkimas.

Kaip jau minėjome, dantų protezavimas – pakankamai populiarus gydymo būdas. Taip yra ir dėl to, kad protezavimo rūšių yra ne viena. Jei dantis yra pažeistas minimaliai, greičiausiai užteks laminačių ar užklotų: mikroprotezavimo metu dantis yra apsaugomas jam per daug nepakenkiant. Jei dantis yra stipriai pažeistas, ant jo gali būti užmaunama dirbtinė karūnėlė. Jei neturite vieno ar kelių greta esančių dantų, toje vietoje gali būti įstatytas karūnėlių tiltas. Galiausiai, jei jūs netekote daugumos ar visų dantų, greičiausiai jums prireiks dalinai ar visiškai išimamų protezų.

Jei jus domina šiuolaikiškas dantų protezavimas Kaune, odontologai tikrai turi ką pasiūlyti. Pažangiausias būdas atkurti prarastiems dantims – protezavimas ant implantų. Ant implanto gali būti tvirtinami tiek išimami, tiek fiksuoti protezai. Bet kokiu atveju jie yra žymiai pranašesni už įprastinius protezus. Visų pirma, nėra kenkiama kaimyniniams dantims, todėl jų gyvavimo trukmė nėra nepagrįstai sutrumpinama. Be to, lyginant su išimamais protezais, jie yra žymiai stabilesni, juos paprasta išvalyti, jie nesukelia visiškai jokio diskomforto nei kalbant, nei valgant, dantenos nėra varginamos, o žandikaulio kaulo nykimo yra išvengiama.

Parengė: http://www.dantu-protezavimas.com/