Odontologo patirtis dantų implantavime

2015 09 22|Posted in: Dantų implantai, Odontologija

Implantologas ir pacientasDantų implantai yra dantų atstatymo procedūra, kuriai reikalinga investuoti nemažai laiko ir pinigų. Pilnas gydymas gali užtrukti nuo 3 iki 6 mėnesių, o sudėtingais atvejais net ilgiau. Prieš pradedant gydymą yra labai svarbu nepagailėti laiko ir susirasti gerą odontologą, geriausia burnos chirurgą.

Pagrindinis ir svarbiausias Jūsų pasirinkimas prieš implantaciją yra gero ir kvalifikuoto chirurgo paieška. Pasirinkus ir susiradus kvalifikuotą specialistą, galėsite džiaugtis sėkmingu gydymu ir sumažinti galimas blogas pasekmes.

Svarbiausi faktoriai ieškant profesionalaus burnos chirurgo apima:

  • Patirtis implantuojant dantis;
  • Mokymai ir kursai susiję su implantacijos procedūromis;
  • Sertifikatai;
  • Burnos chirurgo specialybė;
  • Dantų implantų kainos.

Patirtis implantuojant dantis.

Kai Jūs turite pasirinkti ir nuspręsti kuris specialistas implantuos ir atliks chirurginę operaciją, pagrindinis veiksnys yra ne kas kita kaip specialisto patirtis.

Nėra 100 procentinės garantijos, kad specialistas kaip periodontologas turės geresnę patirtį implantuojant dantų implantus, nei odontologas, kuris nusprendė sutelkti visą savo dėmesį ir žinias šioje srityje. Netgi odontologas, kuris turi 20 metų patirtį bus geresnis nei jaunas ir neseniai baigės mokslus odontologas, kuris bus specializavęsis dantų implantų srityje. Kadangi dantų implantacija yra chirurginė procedūra, geriausias variantas, kad Jums šią operaciją atliktu burnos chirurgas, kuris turi daugiau patirties, bei domisi ir kelią savo kvalifikaciją šiose srityje.

Mokymai ir kursai susiję su implantacijos procedūromis.

Odontologai ir burnos chirurgai turi būtinai dažnai atnaujinti savo žinias, dalyvauti įvairiuose mokymuose, kursuose bei seminaruose. Dantų implantų mokymo programa apima išsamų teorinių ir praktinių žinių bagažą. Kadangi dantų implantai yra labai dinamiška sritis odontologijoje yra reikalingas nuolatinis mokymasis ir švietimasis apie naujas medžiagas ir metodus. Daugelis dantų implantų gamintojų organizuoja plataus masto mokymosi seminarus apie jų produktų panaudojimą implantologijoje.

Sertifikatai.

Geras ir kvalifikuotas burnos chirurgas turi turėti sertifikatus ir įrodančius dokumentus, kad yra kvalifikuotas ir gali dirbti ir atlikti implantacijos procedūras. Būtinai pasidomėkite ir paprašykite, kad gydytojas Jums pateiktu juos.

Burnos chirurgo specialybė

Burnos chirurgai daugiausiai ir dažniausiai atlieka dantų implantų procedūras, todėl tai turėtų būti Jūsų pirmasis pasirinkimas.

Taip pat dažnai pasitaiko ir sudėtingų gydymo atvejų, kuomet odontologas yra nekvalifikuotas atlikti tokias operacijas. Jeigu norite, kad implantacija pavyktų be komplikacijų ir būtų sėkminga, geriausia rinktis burnos chirurgo kvalifikaciją turinti gydytoją.

Dantų implantų kainos.

Dantų atstatymas dantų implantais yra viena iš brangiausių procedūrų, dėl to kad yra reikalaujama didelė profesinė gydytojo patirtis, taip pat implantams naudojams labai aukštos technologinės medžiagos.

Neieškokite didelių nuolaidų. Labai sumažintos dantų implantų kainos ir vykdomos akcijos gali reikšti, kad specialistas nėra labai patyręs ir bando įsitvirtinti tarp gydytojų arba naudojamos mažesnės kokybės medžiagos.

Kauno mieste  rasite puikius specialistus bei burnos chirurgus, jaunus, bet jau spėjusius sukaupti klinikinio darbo patirtį, pasibaigusius savo specialybių rezidentūras, ne kartą stažavusius užsienio universitetuose ir klinikose. Kiekvienais metais jie gilina bei tobulina žinias stažuotėse, konferencijose, seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose pasaulio šalyse.

Mes sugebėjome įgyti pasitikėjimą ne tik tarp pacientų, bet ir tarp kolegų odontologų. Gydytojai – odontologai vis dažniau nukreipia mums savo pacientus konsultacijoms arba gydyti sunkesniais atvejais, nes žino, kad savo pacientus atiduoda į patikimas rankas.