Dantų implantų privalumai

2012 10 10|Posted in: Dantų implantai

Dantų impalantai yra pats naujausias dantų protezavimo metdas. Dantų netekimas yra kažkas, kad daug žmonių patirtis, ar mažais kiekiais, arba ryšium su danties praradimo, kuris gali būti skausmingas ir nepatogus. Tačiau, tai nėra kažkas, ką turi gyventi.

Šias problemas karūną tiltų daugelį kitų variantų yra keletas sprendimų. Tačiau šie pusiau nuolatines sprendimai geriausiu. Yra ir kitas variantas, kad populiarėja ir yra dantų implantas. Tai viena yra ne taip, kaip kitas procedūras implantų, nes ji yra ne tik kosmetikos. Yra keletas žingsnių, siekiant užtikrinti sėkmingą implantacija, bet gyvenime rezultatas ir mažiau problemų ilgalaikėje perspektyvoje.

Pirma, jums reikia, kreipkitės į savo odontologą apie tai, kaip tai padaryti. Daugelis iš jų neturi reikiamos patirties, kad galėtų atlikti procedūrą, bet todėl, kad nėra būtina speciali licencija, bet kuri iš jų gali. Jūs norite būti tikri, kad jūsų stomatologas turi patirties šioje srityje, todėl, kad jūs galite gauti geriausius rezultatus. Ten yra laiko pasiruošti. Vienas dalykas, kad yra būtina, jei rūkote, mesti. Rūkymas sumažina procedūros sėkmės rodiklis.

Kaip tai veikia: skylė bus išgręžtos jūsų dantenų ir titaninis varžtas yra. Tai yra, nes kita dalis, laikinas vainikėlis titano, gali būti apgyvendinta. Prisukite įdėta į kaulą proceso, vadinamo oseointegracija. Tai procesas, kurio metu implantui jis tampa jūsų kūno dalis. Varžtas, kuris patalpinamas turės dangtelį ant jo padėti dantų implantai, gijimo ir padėti tapti jūsų žandikaulį.

Dantenos sudarys natūraliai aplink Laikinas vainikėlis, ir po to, kai jie yra geros sąlygos nuolatinę karūnėlę dedamas. Jūsų odontologas atitiks spalvą ir formą, ir kad jūsų dantų implantai atrodo kaip gerai, kaip įmanoma. Dantų implantai atrodo kaip realus dalykas, nei bet kuri kita galimybė yra prieinama ir siūlo aukštesnio lygio saugumą ir stabilumą.

Jei esate nepatenkinti su dantimis, arba į bet kurią vietą, kad jums trūksta dantų, kreipkitės į savo odontologą apie tai, kaip dantų implantus. Jie galės atkurti pasitikėjimą savo šypsena ir leis jums gyventi geresnį gyvenimą.

TAGS: